Samsung Galaxy S9 Ve S9+ Mini Sürümüyle Birlikte Gelecek

 

 

Kısa bir süre önce Note 8’i tanıtarak amiral gemisi ailesine yeni bir üye daha kazandıran Samsung’un gelecek akıllı telefonları ile ilgili söylentiler gelmeye başladı bile. Galaxy S serisinin gelecek iki yeni üyesi Galaxy S9 ve S9+’la birlikte sürpriz bir üye daha kullanıcıların beğenisine sunulabilir.

Galaxy S serisi ile özellikle Android akıllı telefon pazarında büyük bir çıkış yaşayan ve satış rakamları konusunda zirveye oynayan Samsung, Galaxy S4 ve S5’te olduğu gibi ‘Mini’ sürümünü tekrar kullanıcıların beğenisine sunabilir. Note 8’in tanıtılmasının üzerinden henüz çok kısa bir süre geçmesine rağmen Galaxy S9’da kullanılacağı belirtilen işlemci çalışmalarının performans testlerinde ortaya çıkması bir anda dikkatleri bu yöne çevirmeyi başardı.

 

Yeni akıllı telefonların yeni işlemci ile gelmesi elbet sürpriz olmayacak, burada dikkat çeken detay yine performans testlerinde Galaxy S9 Mini olarak adlandırılması beklenen bir cihazın ortaya çıkması. Özellikle Sony cephesinde sıkça görmeye alışık olduğumuz Mini modeli bu kez Samsung ailesinde yerini alacak gibi görünüyor.

Ayrıca yeni akıllı telefonların AKG marka kulaklıklarla birlikte satışa sunulacağı ve iPhone X’te olduğu gibi yüz tanıma sistemine sahip olacağı da söylentiler arasında. Bu iddia da Samsung’un 3.5mm kulaklık girişinden vazgeçmeyeceği yönünde yorumlanıyor. Yüksek ekran gövde oranı ile beğeni toplayan Galaxy S8, S8+ ve Note 8’in ardından gelecek modellerin tasarımları da merakla bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Ücretsiz Sayaç