Samsung Galaxy S7’nin Hızlı Şarj Reklamı Yayınlandı

Günümüzde üretilen akıllı telefonların önündeki en büyük sorunlardan birisi olarak batarya kapasitelerinin yetersizliği gösteriliyor. Samsung’un Galaxy S7 için hazırladığı tanıtıcı reklamların sonuncusunda bu soruna değinilerek süratli şarj hususi durumunun ne kadar lüzumlu olduğuna vurgu yapılıyor.

 

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, satışa sunulmuş olduğu Mart ayından bu yana geçen 3 ayda ortalama 25 milyon adetlik bir satış adedi başarısına ulaştı. Daha ilkin Lil Wayne’in oynadığı, suya ve toza dayanıklılık özelliğine vurgu meydana getirilen reklamın arkasından ortaya çıkan ikinci tanıtımın ana mevzusu ise dönemin darlığına karşı koymak. Filmimizde Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’te bulunan kablosuz şarj özelliğine vurgu yapılırken, süratli şarj ile standart şarjın arasındaki fark ortaya konuluyor.

Günümüzde süratli şarj teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte yeni nesil telefonların bataryası otuz dakika içinde yüzde 50-60 oranında dolabiliyor. Bu anlamda Koreli teknoloji devinin reklamı da kablosuz şarj teknolojisinin kullanıcılara doğru aktarılması mevzusunda destek olabilir. Samsung’un hazırladığı ve “Galaxy S7: Vakit” adını taşıyan yüksek prodüksiyonlu reklamını aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Ücretsiz Sayaç