Samsung Galaxy Fold geliyor! İşte yeni görüntüleri

Samsung’un geçtiğimiz haftalarda dünyaya duyurduğu yeni telefonu esnek ekranlı telefonu Galaxy Fold’un yeni görüntüleri yayınlandı. Henüz çıkış tarihi kesinleşmeyen cihazın prototip olup olmadığı ise belli değil.

Samsung’un ekranı açıldığında üç uygulamayı aynı anda kullanabilmenize olanak tanıyan telefonu Galaxy Fold’a ait yeni bir görüntü yayınlandı. Samsung’a yakın kaynaklardan biri olan SamMobile’ın iddiasına göre çekilen görüntüler Vietnam’da bir üretim merkezinde kaydedildi. Videoya dikkatlice bakıldığında ilk dikkat çeken nokta ekranın ortasındaki belirgin çizgi. Oldukça rahatsız edici görünen bu görüntüyü daha evvel hiç görmemiştik.

Bloomberg’te yayınlanan bir haberde Samsung’un katlanabilir ekranlı bu telefonunun katlanma ömrü olduğuna dikkat çekilmişti. Yani belli sayıda açılıp kapanma sonrasında ekranda bazı sorunlar yaşanabiliyor ve Samsung garanti süresince de ekran konusunda ücretsiz değişim garantisi sunacak. Videodaki ürünün de prototip bir ürün olma durumu söz konusu; ancak bu konuda video tam olarak akıllardaki soruları yanıtlamıyor.

Videoda çizgiye rağmen her iki ekran da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kapalı konuma gelen telefonun tek elle kullanmada da sıkıntı yaşanmadığı görülüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Ücretsiz Sayaç