İşte Samsung Galaxy S10 tanıtım tarihi!

Hatırlarsanız Samsung geçtiğimiz haftalarda Android Pie tabanlı One UIözellikleri ile ilgili bir makale yayınlamıştı. Söz konusu bu makalede Samsung’un ayrıca One UI ile çalışan Galaxy S10′u da yer verdiği de ortaya çıktı. Bu gelişmenin haricinde ise Samsung, Unpacked etkinliği içinde resmi tarihi sonunda açıkladı. İşte, tüm detaylar!

 

Samsung Galaxy S10 tasarımı

Eagle-eyed adlı Reddit kullanıcısı tarafından gün yüzüne çıkartılan bilgiler doğrultusunda Samsung‘un One UI makalesinde yanlışlıkla Infinity-O ekran tasarıma sahip olan bir telefona yer verdiği görülüyor.

Kısa süre içerisinde söz konusu hatayı fark eden Samsung yetkilileri, ince ekran çerçeveleriyle dikkat çeken Infinity-O ekranlı telefonun yerine daha kalın çerçeveli başka bir modeli koyduğunu da görmekteyiz.

 

 

Söz konusu modeli kaldırıp yerine daha kalın çerçeveli bir model koyan Samsungherkesin kafasını karıştırmış durumda. Ayrıca yukarıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi, ekrana gömülü kameranın büyüklüğü de oldukça dikkat çekiyor. Hatırlarsanız, daha önceden paylaşılan raporlarda, bizleri daha dar bir kamera deliği karşılıyordu.

Bu detaylar geride bırakacak olursak, görsellerden de görebileceğiniz üzere söz konusu ekrana gömülü kameranın, telefon çalıştığı zaman geliştirilen arayüz tasarımı sayesinde tabiri caizse görünmez hale geliyor.

 

Tüm bunların haricinde, daha önceden yapılan sızıntıları da göz önünde bulunduracak olursak, Galaxy S10′un tasarımın Samsung’un yanlışlıkla sızdırdığı makaledeki gibi görüneceğini de aşağı yukarı tahmin etmekteyiz.

Ayrıca, yukarıdaki kaydırmalı görsellerden Samsung‘un paylaşmış olduğu iki görsel arasındaki farkı da rahatlıkla görebilirsiniz.

 

Galaxy S10 tanıtım tarihi de netleşti!

Samsung yeni amiral gemisi cihazlarını MWC 2019‘un hemen öncesinde düzenleyeceği özel bir etkinlikle duyuracak. Dünyanın dört bir yanında eş zamanlı olarak düzenlenecek bu etkinlik, Galaxy serisinin geleceğini gözler önüne serecek.

Bu tanıtım etkinliğinin merkezi ise San Francisco olacak.. Yeni telefonlar bu ana etkinlikte tanıtılırken, diğer seçilmiş ülkelerdeki etkinlikler bu tanıtımı takip edecek.

 

Çok konuşulan ve merak edilen tanıtım tarihi ise 20 Şubat 2019 olarak açıkladı. Peki, siz Galaxy S10 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Ücretsiz Sayaç