Etiket Arşivi: Samsung

Samsung Galaxy S10 işte böyle görünüyor!

Samsung, merakla beklenen amiral gemilerini 20 şubat tarihinde tanıtacak. Tasarımı ve özellikleriyle bu yıla damga vurması beklenen Galaxy S10 serisinin en net görüntüsü ortaya çıktı. Tanıtımına çok az bir süre kala hakkında her geçen gün yeni detaylar gün yüzüne çıkan Galaxy S10 serisinin arka paneli net olarak görüntülendi. Ortaya çıkan bu görsele göre yeni amiral gemilerinde 3 arka kamera bulunuyor. ... Devamını Oku »

Samsung’tan iki telefon birden: Galaxy M10 ve Galaxy M20

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, iki yeni telefonunu dünyaya duyurdu. ‘Dünyaya’ dediğimize bakmayın elbette; zira şirket ilk etapta bu cihazları sadece Hindistan’da satışa sunmayı planlıyor. Peki Galaxy M10 ve Galaxy M20 hangi özelliklerle geliyor? Samsung, Infinity-V ekranlı telefonları ile orta segmente farklı bir hava katmayı planlıyor. 5 Şubat’tan itibaren satışa sunulacak olan M10 ve Galaxy M20 özellikleri ve fiyatı ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy S10’da çift ön kamera olacak!

Samsung’un San Francisco’da yapacağı Unpacked etkinliğinde duyurması beklenen Galaxy S10 serisi telefonlarla ilgili yeni sızıntılar gelemeye devam ediyor. Ortaya çıkan fotoğraflarda yeni amiral gemilerinde çift ön kamera olacağı görüldü. Dev Şirket Samsung’un gelecek ay tanıtacağı Galaxy S10 ile ilgili internete yeni bilgiler sızmaya devan ediyor. Sızdırılan son görüntüde Galaxy S10’un ön yüzündeki çift kamerası net bir şekilde görülüyor. Geçtiğimiz günlerde ... Devamını Oku »

Samsung’tan dünyanın en ince kamera sensörü

Akıllı telefonların kameraları gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün büyüyor. Kameralar nedeniyle bileşenleri cihazlara sığdırmakta zorlanan üreticilerin imdadına ise Samsung yetişti. Güney Koreli şirket oldukça küçük bir kamera sensörünü tanıttı. Özellikle yeni çıkan akıllı telefonların neredeyse hepsinde çentikli ekran görüyoruz. Bu durumu artık standart haline getiren şirketler cihazların ön tarafında yer alan kameraları saklama gereği duyuyor. Kamera sensörlerinin küçülmesi ... Devamını Oku »

Galaxy S10 Plus, Samsung mühendisinin elinde görüntülendi

Samsung’un önümüzdeki haftalarda duyurusunu yapacağı yeni telefonlarından geniş ekranlı Galaxy S10 Plus, bir Samsung mühendisinin elinde görüntülendi. Samsung, 20 Şubat tarihinde Unpacked etkinliği kapsamında San Francisco’da yeni telefonlarının duyurusunu yapacak. Galaxy S10 Plus, tanıtılacak telefonların en büyük ekrana sahip olan modeli olarak öne çıkıyor. İnternete sızan bir görüntüde ise ilk kez bu telefonu görüyoruz. Bir Samsung mühendisin taşıt içinde elinde ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy S9 Ve S9+ Mini Sürümüyle Birlikte Gelecek

    Kısa bir süre önce Note 8’i tanıtarak amiral gemisi ailesine yeni bir üye daha kazandıran Samsung’un gelecek akıllı telefonları ile ilgili söylentiler gelmeye başladı bile. Galaxy S serisinin gelecek iki yeni üyesi Galaxy S9 ve S9+’la birlikte sürpriz bir üye daha kullanıcıların beğenisine sunulabilir. Galaxy S serisi ile özellikle Android akıllı telefon pazarında büyük bir çıkış yaşayan ve ... Devamını Oku »

Ücretsiz Sayaç