Etiket Arşivi: Huawei P30

Huawei P30 işte bu özelliklerle geliyor! Fiyatı ise…

Çinli telefon üreticisi Huawei’nin yeni telefonlarından Huawei P30 ve Huawei P30 Pro, şirketin 2019 yılına damga vurması beklenen ürünleri olacak. Diğer yandan Huawei P30 Lite da karşımıza çıkacak ve diğer modellerden farklı olarak üç kamerayla gelecek. İşte Huawei P30 serisi telefonların muhtemel özellikleri ve fiyatları… Huawei P30 serisi 26 Mart 2019‘da Paris‘te tanıtılacak. Huawei P20 Pro‘de 5x hibrid zoom teknolojisine ... Devamını Oku »

Huawei P30 işte bu tarihte karşımıza çıkacak!

Çinli telefon üreticisi Huawei, bu yıla damga vurması beklenen telefonları Huawei P30 ve Huawei P30 Pro ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Peki bu yeni telefonlar ne zaman karşımıza çıkacak? İşte o tarih… Huawei P30 ve Huawei P30 için geri sayım sürüyor. Şirkete yakın kaynakların iddiasına göre yeni telefonlar için biraz bekleyeceğiz; yani Mobil Dünya Kongresi’nde bu cihazlarla karşılaşmayacağız. Aksine, ... Devamını Oku »

Huawei P30 ve Huawei P30 Pro geliyor! İşte özellikleri

Çinli telefon üreticisi Huawei’nin bu yıl satışa çıkarmayı planladığı yeni telefonları Huawei P30 ve Huawei P30 Pro, pek çok yeni özellikle birlikte gelecek. İşte yeni Huawei telefonların muhtemel özellikleri… Huawei, bu yıl pek çok telefon çıkaracak. Mate serisini de yenilemesi beklenen şirketin satışa sunacağı bir başka seri ise Huawei P30 ve Huawei P30 Pro’yu işaret ediyor. Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması ... Devamını Oku »

Huawei P30 geliyor! İşte Çinlilerin yeni oyuncağı

Huawei P30, Çinli telefon üreticisinin bu yıl ses getirmesi beklenen amiral telefonlarından biri olacak. Cihazın en çok dikkat çekmesi beklenen yanı ise OLED ekranı olacak gibi görünüyor. Huawei P30 serisi telefonlar, OLED ekranlarıyla rakiplerinin arasından sıyrılmaya çalışacak. Ekran üzerinde Huawei Mate 20 Pro’da olduğu gibi parmak izi sensörünün bulunması beklenirken, çentikli ekran yapısında da köklü bir değişikliğe gidiyor. Ekranın üzerindeki ... Devamını Oku »

Ücretsiz Sayaç