Etiket Arşivi: hızlı şarj

Huawei P30 geliyor! İşte Çinlilerin yeni oyuncağı

Huawei P30, Çinli telefon üreticisinin bu yıl ses getirmesi beklenen amiral telefonlarından biri olacak. Cihazın en çok dikkat çekmesi beklenen yanı ise OLED ekranı olacak gibi görünüyor. Huawei P30 serisi telefonlar, OLED ekranlarıyla rakiplerinin arasından sıyrılmaya çalışacak. Ekran üzerinde Huawei Mate 20 Pro’da olduğu gibi parmak izi sensörünün bulunması beklenirken, çentikli ekran yapısında da köklü bir değişikliğe gidiyor. Ekranın üzerindeki ... Devamını Oku »

Dünyanın en hızlı şarj olan telefonları açıklandı

Sadece 15 dakikada bataryasının yüzde 50’si şarj olabilen bazı telefonlar, teknolojinin geldiği son noktayı gözler önüne seriyor. Quick Charge 4.0 Plus teknolojisinin sağladığı bu özellik bakın hangi telefon modellerinde bulunuyor? Quick Charge 4.0 Plus teknolojisi, Qualcomm’un geliştirdiği en yeni batarya teknolojisi aslında. Bu teknoloji sayesinde telefonlar 15 ila 25 dakika gibi bir sürede yüzde 50 oranında şarj olabiliyor. Gerçekten de ... Devamını Oku »

Huawei Mate 20 Lite ne kadar hızlı şarj oluyor?

Çinli teknoloji üreticisi Huawei’nin geçen yıl ses getiren telefonlarından Huawei Mate 20 Lite’ta hızlı şarj teknolojisi nasıl çalışıyor? Gerçekte telefon ne kadar hızlı şarj oluyor? Huawei Mate 20 Lite, şirketin orta segment bir telefonu ve Huawei Quick Charge teknolojisiyle geliyor. 3750 mAh bataryası bulunan telefonun kutusunu açtığınızda içinden 9V/2A 18 W gücünde şarj adaptörü çıktığını görüyorsunuz. Huawei Mate 20 Lite ... Devamını Oku »

Ücretsiz Sayaç