Etiket Arşivi: Galaxy S10

Samsung’tan daha ucuza Galaxy Note 10 ve Galaxy S10 geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, daha düşük fiyatlara sahip yeni bir Galaxy Note 10 ve Galaxy S10 modeli geliştiriyor. Peki yeni telefonlar, donanım özellikleri bakımından nasıl olacak? Samsung’a yakın kaynaklardan biri olan DroidShout’un iddiasıan göre daha ucuza gelmesi beklenen yeni Galaxy S10 modeli, kod adıyla SM-G770F, Galaxy A91 ile aynı özelliklere sahip olacak. Galaxy A91’in özellikleri arasında Snapdragon 855, 8GB RAM, ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy S10 işte böyle görünüyor!

Samsung, merakla beklenen amiral gemilerini 20 şubat tarihinde tanıtacak. Tasarımı ve özellikleriyle bu yıla damga vurması beklenen Galaxy S10 serisinin en net görüntüsü ortaya çıktı. Tanıtımına çok az bir süre kala hakkında her geçen gün yeni detaylar gün yüzüne çıkan Galaxy S10 serisinin arka paneli net olarak görüntülendi. Ortaya çıkan bu görsele göre yeni amiral gemilerinde 3 arka kamera bulunuyor. ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy S10 Plus ilk kez bu kadar net görüntülendi!

Samsung’un 20 Şubat’ta resmi duyurusunu yapacağı telefonlarından Galaxy S10 Plus’ın en net görüntüsü internete sızdı. Yayınlanan bu görüntü, Galaxy S10 Plus’ın tasarımı ve bugüne dek sızan görüntülerle hemen hemen aynı olduğunu ortaya koyuyor. Galaxy S10 Plus’ın en net görüntüsü yayınlandı. Artık yeni telefonun neye benzediğini net bir şekilde biliyoruz. Yayınlanan görüntüye bakıldığında telefonun üst çerçevesinin bulunmadığı göze çarpıyor. Ancak alt ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy S10 fiyatları belli oldu! Cepler fena yanacak

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung’un uzun süredir beklenen Galaxy S10 serisi telefonlarının fiyatı nihayet belli oldu. Ancak bu fiyatlar kullanıcıların canını biraz sıkacak gibi görünüyor. Son günlerde sızıntılarla gündeme gelen Galaxy S10 modellerinin İtalya fiyatları TuttoAndroid sitesi tarafından ortaya çıkarılmıştı. Yaşanan gelişmeyle beraber cihazların Avrupa fiyatları da hemen hemen belli oldu. İtalya satış fiyatlarının aşağı yukarı Avrupa fiyatıyla denk olduğunu ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy S10’da iki ekran birden olacak!

Samsung’un 20 Şubat tarihinde San Francisco’da yapacağı Unpacked etkinliğinde duyurması beklenen Galaxy S10 serisi telefonlarla ilgili bugün çok çarpıcı bir bilgi internete sızdı. Şirkete yakın kaynaklara göre yeni Galaxy S10’un çift ekranı olacak! Peki bu ne anlama geliyor? İkinci ekran ne işe yarayacak? Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung’un gelecek ay duyurmayı planladığı yeni telefonları Galaxy S10, Galaxy S10 Lite ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy S10 ile 1 TB depolama alanı hayatımıza giriyor

Samsung’un 20 Şubat tarihinde Unpacked isimli etkinlikte duyurması beklenen yeni telefonları Galaxy S10, Galaxy S10 Lite ve Galaxy S10 Plus, 1 TB’lık depolama alanıyla telefonlarda kapasite sınırını bir üst seviyeye çıkarıyor. Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung’un yeni telefonları için geri sayım sürüyor. Bu yıl ilk kez Mobil Dünya Kongresi’nde ürün tanıtması beklenmeyen şirketin ayrı bir etkinlik yaparak yeni Galaxy ... Devamını Oku »

İşte Samsung Galaxy S10 tanıtım tarihi!

Hatırlarsanız Samsung geçtiğimiz haftalarda Android Pie tabanlı One UIözellikleri ile ilgili bir makale yayınlamıştı. Söz konusu bu makalede Samsung’un ayrıca One UI ile çalışan Galaxy S10′u da yer verdiği de ortaya çıktı. Bu gelişmenin haricinde ise Samsung, Unpacked etkinliği içinde resmi tarihi sonunda açıkladı. İşte, tüm detaylar!   Samsung Galaxy S10 tasarımı Eagle-eyed adlı Reddit kullanıcısı tarafından gün yüzüne çıkartılan bilgiler doğrultusunda Samsung‘un One UI makalesinde yanlışlıkla Infinity-O ekran tasarıma sahip olan bir telefona yer verdiği görülüyor. Kısa süre ... Devamını Oku »

Ücretsiz Sayaç